לאורך השנים נתתי שירותי ייעוץ לעסקים שונים ומגוונים בתחום התיירות.

להרצאה על בניית תכנית עבודה שיווקית לחצו כאן.


בפורום התיירות החברתית, אנו מאמינים בכך שעסק תיירותי נשען בראש וראשונה על היתרונות הטבעיים שלו – נכסים אנושיים מקומיים, תועפות טבע או היסטוריה ייחודית, שבאים כולם לידי ביטוי בזמן הביקור באתר. לאורך השנים הייתי מעורב בפיתוח יוזמות תיירותיות-חברתיות בקהילות בדואיות, בשכונות חרדיות, בארגון מופעי רחוב, בקידום נשים בתיירות, אצל יוצאי אתיופיה ובעוד שורה ארוכה של אוכלוסיות מודרות שנהנות כיום מפירותיהם של מוצרים תיירותיים מוצלחים. בפן העסקי, ראיתי מנסיון רב, שתהליך הייעוץ בנוי ביסודו מבחירת השאלות הנכונות בהן יש להתמקד, הרבה יותר ממתן התשובות הנכונות. בעל עסק תיירותי ידע, על פי רוב, לפעול בצורה נכונה ולייצר לעצמו או לעצמה הכנסה, אם יישאל שאלות נכונות ויפעל בצורה מודרת. אנו פועלים תוך שיתוף פעולה בין מספר אנשי צוות בכדי לתת מענה רחב ככל האפשר לצרכים של בעל העסק.

 

 

 

הקורסים מסייעים גם בפיתוח קהילה הפועלת סביב תחום התיירות.
כל הקורסים נבנים תוך התייעצות ובשיתוף פעולה מלא עם הגוף המארגן את הקורס.
קורסים לבעלי עסקים: בקורסים אלה נסקור את הנקודות המרכזיות שבעל עסק תיירותי עלול לפספס:
"הסיפור שלי": סדנה בת שני מפגשים לחידוד היכולת להעביר את המסר המרכזי של העסק. מסר זה יסייע ביח"צ, שיווק ומכירות, ובהדרכה בפועל כאשר מגיע תייר אל העסק.
"עקרונות לעסק תיירותי" סדנה בת 4 מפגשים, בה נסקור את הנמושגים המרכזיים שכל בעל/ת עסק תיירותי חייבים להכיר – אמצעי שיווק מקובלים, ירידים, אמצעי תשלום מקובלים, דגשים לאוכלוסיות שונות וכך הלאה.
"איך להדריך": סדנה בתפירה אישית, בת 6-14 מפגשים, בה נלמד אנשים ללא רקע בהדרכה כיצד לעמוד מול קבוצה ולספר את סיפורם.
נשמח לסייע בבניית הקורס המתאים לצרכים שלכם.

ייעוץ עסקי, קורסים בתיירות וייעוץ שיווקי

קורסים