פילהרמונית רחוב 

 

חוויה:

פילהרמונית הרחוב היא הרכב מוזיקה חברתי לאירועים. אנחנו נגנים ונגניות שעלו לארץ מרחבי העולם, כל אחד מאיתנו מביא להרכב את הזווית היחודית שלו וביחד אנחנו מנגנים מוזיקת עולם מגוונת- קלייזמרית, בלקנית, קלאסית ועוד ועוד. מוזיקה זה החיים שלנו והתשוקה שלנו, אנחנו שמחים לחלוק אותה איתכם. 

 

המוזיקה שלנו היא בעיקר בלקנית - חסידית מקפיצה ומגניבה עם נגיעות קלאסיות, קאברים וג'אז אך כמובן יש באפשרותנו לנגן מוזיקה נעימה ורגועה. בנוסף אנחנו יכולים לעשות גם סשן אלקטרוני פסיכי "לייב על הבמה" ביחד עם הדיג'יי.

 

ערך חברתי: 

הזדמנות למרחב תרבותי, הכנסה נוספת ובמה משמעותית לנגני רחוב עולים חדשים, רובם יוצאי ברה"מ לשעבר.

מידע בסיסי

 

משך הפעילות: כשעתיים.

 

גודל קבוצה: אין הגבלה. ככל שהקהל גדול יותר כך הצורך בהגברה גדול יותר ומשפיע על המחיר.

 

מחיר: החל מ-3800 ש"ח למופע, לא כולל נסיעות. המחיר משתנה בהתאם לפרמטרים רבים ויש ליצור קשר לטובת הצעת מחיר מחייבת. 

 

 

 

 

איך הכל התחיל.

 

מכירים את זה שאתם הולכים ברחוב הסואן, ממהרים ליעד הבא, טרודים במחשבות, ואז לפתע נתקלים במוזיקאי שנמצא בצידי הדרך- עוצרים רגע, מחייכים חיוך קטן וממשיכים הלאה?

 

מתוך הרגעים הללו הסיפור שלנו התחיל והפך להיות פרויקט הדגל של קהילת  האנשים האלו, שהולכים עד הסוף עם המוזיקה והאמנות שלהם סקרנו אותנו. רצינו לשמוע מה ההשראה שלהם, הקשיים שלהם, החלומות שלהם ואיך בכלל הגיעו לנגן ברחוב?

הם סיפרו לנו שהם עולים חדשים. בארצות מוצאם חלקם ניגנו בפילהרמוניות מכובדות, בתזמורות של המדינה ואף היו מורים במוסדות אקדמיים נחשבים. עם זאת, בארץ התקשו להשתלב בעולם המוזיקה המקומי. הם לא וויתרו והחליטו שהם רוצים להמשיך לנגן בצורה עצמאית, אפילו ברחוב.​

לאחר שיחות ופגישות רבות החלטנו ביחד להקים הרכב מוזיקאלי של נגני רחוב.

 

לתיאום והזמנות לחצו כאן